Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Diskotéky | E-shopy, weby | Jezdectví | Lety balonem | Plavecké bazény | ZOO

Statek Svojetice - Dolton Ranch s.r.o.

Statek se nachází na návsi ve Svojeticích na okraji Voděradských Bučin. Areál nabízí minizoo, kavárnu se zahradou pro děti, ubytování, dětský koutek, solnou jeskyni, ustájení koní a jízdu na koni. Pořádáme výlety pro školy. Specializujeme se na terapeutické pobyty. Pozemky u statku nově k prodeji.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1530511
Svojetice

Sportovní areál Laguna

Provozujeme sportovní areál s krytým bazénem, saunou, parní kabinou, posilovnou, hřištěm na petangue a volejbal. Pořádáme například hodiny aquafitness, aerobicu, power jógy a tae bo. Zajišťujeme výuku plavání pro batolata.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1530001
Třebíč, Nové Dvory

Městská plovárna Luhačovice

Nabízíme 25 m dlouhé koupaliště se čtyřmi dráhami, zážitkový bazén se skákacím zálivem, chrliči, masážními tryskami, lehátky, bublery a opravdu divokou řekou. Děti se mohou vyřádit v dětském bazénku s bublinkou a vodním ježkem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1529882
Luhačovice
Sponzorované odkazy:

Aquaforum Františkovy Lázně

Provoz bazénového komplexu se třemi vnitřními a třemi venkovními bazény s vodními atrakcemi. V bazénu se nachází vodní jeskyně, stěnová masáž, tobogán, skluzavky, vřídla. K dispozici je restaurant, sauna a dětské venkovní hřiště.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1529758
Františkovy Lázně

Lázně Velké Losiny

Provozujeme termální lázně. Zajišťujeme wellness, víkendové a léčebné pobyty. K dispozici je bazén s teplou termální sirnou vodou 36,8°C. Nabízíme koupele, masáže, zábaly, fyzioterapie, relaxační techniky, plynové injekce, suché uhličité koupele a akupunktury.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1529662
Velké Losiny

Wellness & Spa Hotel Svornost

Wellness centrum nabízí: krytý bazén (pro hotelové hosty zdarma), fitness, masáže, balneo procedury, sauna, vodní masáže, perličkové koupele, kosmetika, kadeřnictví, posilovna.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1529608
Harrachov 496

Aquaworld Lipno

Provoz aquaparku s plaveckým bazénem, vířivkou, vodní skluzavkou, bazénem s protiproudem a hopsáriem vybaveným prolézačkami, skluzavkami i nafukovacími atrakcemi pro děti. K dispozici jsou finské sauny a masérské služby. Pro handicapované osoby je tu bezbariérový přístup s bazénovým zvedákem Delfín.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1529446
Lipno nad Vltavou 86

Aquapark Špindlerův Mlýn

Celoroční provoz aquaparku s tobogány, vířivkami, vodní párou, divokou řekou, saunou a masážemi. Možnost vlastního ubytování a parkoviště. K dispozici je občerstvení v bufetu. Nabídka wellness balíčků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1529358
Špindlerův Mlýn 300

Bazény, tobogán, vířivka SEPETNÁ - Relaxcentrum na Sepetné

Provozujeme relaxační centrum. K dispozici je krytý nerezový bazén, vířivka, parní kabina, finská saunu, solárium a bowling. Nabízíme možnost využít tělocvičnu se dvěma kurty na badminton, horolezeckou stěnu, trenažér sportů a krytý tobogán. Poskytujeme masáže a ozdravné techniky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1529278
Ostravice 956

Aquacentrum Agricola - bazény, tobogán, vířivka, sauny, pára, plavecké kurzy

Provozujeme aquacentrum se saunou. Plavecké bazény - bazény, tobogán, vířivka, sauny, pára, plavecké kurzy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1529191
Jáchymov
Sponzorované odkazy:

Aquapalace Praha - bazény, tobogán, vířivka, sauny, pára, plavecké kurzy

Provozujeme aquapark s vodními atrakcemi, restauracemi a bary i dětským koutkem. K dispozici je možnost využít rehabilitačních procedur, masáží, kosmetických služeb, manikúry a pedikúry či balneoterapie. Součástí aquaparku jsou sauny. Poskytujeme kurzy plavání a potápění.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1528969
Čestlice

Flying accountant, s.r.o.

Nabízíme vyhlídkové, reklamní a výcvikové lety v horkovzdušných balónech. Provozujeme servis balónů. Zajišťujeme též reklamu na plášti balónu, propagační kampaně či studenovzdušné reklamní poutače.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1528835
Praha, Nové Město

Balónový zámek, s.r.o.

Provozujeme leteckou školu, kde vyučujeme piloty v teorii i v praxi včetně zkoušek. Pořádáme vyhlídkové lety i noční lety horkovzdušným balonem nad Vysočinou. V prostorách balónového centra je umístěna čerpací stanice pro propan.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1528751
Radešín 1

Balonpraha

Organizujeme vyhlídkové lety horkovzdušným balónem, privátní výlety pro větší skupiny, sledování východu slunce, přelet nad Prahou, parašutistické seskoky a umístění reklamy na plášť. Na palubě podáváme informace a nealkoholické nápoje. Po přistání zajistíme dopravu do místa startu. Letenky on-line.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1528576
Líbeznice

Letem světem, Lety balonem - vyhlídkové lety

Nabízíme vyhlídkové lety balónem, reklamní lety, firemní upoutaný balón na firemních i jiných akcích. Možnost zakoupení dárkového poukazu na adrenalinový zážitek pro jednu, dvě nebo více osob. Výsadky parašutistů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1528341
Polička, Horní Předměstí

Vyletbalonem, Lety balonem - vyhlídkové lety

Vyhlídkové a reklamní lety balónem. Český ráj a Liberecko - tady jsme doma. Možnost volby vlastní lokality letu, platbu zálohy a doplatek až před startem balónu. Létáme balóny pro 2-3 a 4-5 pasažérů a zakládáme si na individuálním přístupu k pasažérům. Tak povzneste se s námi.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1528219
Liberec VII-Horní Růžodol

AERONAUTIK PRAHA, s.r.o. Lety balonem - vyhlídkové lety

Nabízíme horkovzdušné balony, vyhlídkové, reklamní, výcvikové lety, propagační kampaně, firemní akce, pronájem reklamní plochy na balónech. K využití je letecká škola a paravýsadky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1528120
Týnec nad Sázavou

Vyhlídkové lety balónem - Radost z létaní

Let balonem je radost, kterou můžete věnovat jako dárek. Nabízíme vyhlídkové lety balonem, balonové ukázky pro firmy nebo pořadatele veřejných akcí, reklamní lety balonem, výcvik pilotů, prodej a servis balonů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1528021
Vysoký Újezd, Kozolupy

PROMO - AIR, s.r.o. Lety balonem - vyhlídkové lety

Nabídka vyhlídkového letu balónem pro jednotlivce i skupiny čítající až 7 osob. Provozujeme 10 horkovzdušných balónů po celé ČR v atraktivních lokalitách.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1527914
Plav 154

BALONCZ vyhlídkové lety

Nabízíme vyhlídkové lety a reklamní lety horkovzdušným balónem. Zaměřujeme se na organizaci společenských a sportovních akcí s využitím balónů. Pronájem a provoz reklamních balónů. Zabýváme se i reprezentací ČR na mezinárodních akcích.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1527890
Brno, Žabovřesky
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|