Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Diskotéky | E-shopy, weby | Jezdectví | Lety balonem | Plavecké bazény | ZOO

ZOOpark Radonice

Provoz zooparku s domácími i divokými zvířaty. Pořádání prohlídek pro školy, školky, skupiny i jednotlivce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959984
Praha, Horní Počernice

Zoologická zahrada Ostrava

Zabýváme se chovem exotických i místních zvířat a provozem Botanického parku. V areálu Zoo najdete dětské koutky a hřiště. Většina areálu je přístupná i handicapovaným. Pořádáme tématické dny, kulturní i společenské akce či přednášky. Nabízíme pozdravy formou e-pohlednic.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959982
Ostrava, Slezská Ostrava

Obří akvárium Hradec Králové

Obří akvárium Hradec Králové. Provozujeme obří akvárium s podvodním tunelem a deštným pralesem. Možnost využití kavárny pro chvíle odpočinku. Pořádáme videoprojekce. K dispozici je konferenční místnost pro firemní večírky i podobná setkání. Akvárium se zaměřuje na část tropické přírody Jižní a Střední Ameriky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958550
Hradec Králové, Pražské Předměstí
Sponzorované odkazy:

Zoologická a botanická zahrada Plzeň, AKVA-TERA

Zoologická a botanická zahrada Plzeň, AKVA-TERA. Poskytujeme možnost prohlídky expozice ryb, plazů, obojživelníků a bezobratlých živočichů. Zajišťujeme komentovaná krmení a prezentace zvířat jako jsou ještěři, hadi, žáby, želvy a sklípkani.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958548
Plzeň, Jižní Předměstí

Zoo Praha, Zologická zahrada Praha

Zoo Praha, Zologická zahrada Praha. Provozujeme zoologickou zahradu. Chováme savce, ptáky, plazy, obojživelníky, ryby i bezobratlé živočichy. Zřizujeme ochranářské projekty, zvířata je možno adoptovat. Natáčely se zde seriály O zvířatech a lidech, Dynastie Nováků nebo filmy Rumburak a Zasaženi bleskem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958546
Praha, Troja

Dvůr zvířat - chov dravců, sov, daňků, muflonů

Ukázky historického sokolnictví, představování dravců a sov na základních školách a mateřských školkách celé České republiky. Provoz zooparku - chov dravců, sov, daňků, muflonů a jiné zvěře i domácích zvířat.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331730
Zahrádky

MiniZoo Starý Kolín

Nabízíme prohlídky minizoo a svezení na koni nebo poníkovi ve zrekonstruovaném areálu statku. Zoo i svezení na koních je vyhledávána pro výlety s dětmi, kdy se děti v uzavřeném areálu vydovádí se zvířátky, na trampolíně nebo na pískovišti a rodiče si zatím dají kafíčko.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331649
Starý Kolín

Zoopark Na Hrádečku

Provozujeme zoopark s rozlohou 10 ha. Naleznete zde 8 druhů drápkatých opic, lemury, velbloudy, lamy, klokany, osly, 3 druhy pštrosů, nosály, mývaly, dikobrazy, varany, krokodýly a další. Komentovaná prohlídka začíná vždy v daný den a hodinu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331615
Horní Pěna 51

Zoologická zahrada Tábor, a.s.

ZOO se specializuje na ochranu ohrožených druhů. Jde o jednu z nejmladších zoologických zahrad v České republice. Svojí rozlohou, která nyní dosahuje téměř 10 hektarů, však patří mezi největší zoologické zahrady ve svém kraji. ZOO chová tygry, lvy, medvědy, vlky, sovy, opice a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331585
Tábor

Zoologická zahrada města Brna

Vystavování chovaných zvířat s možností adopce a sponzorství. Nabízíme možnost konání firemních akcí, rodinných oslav, obchodních jednání, školení. K dispozici je přednáškový sál vybavený audiovizuální technikou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331520
Brno, Bystrc
Sponzorované odkazy:

Papoušcí zoologická zahrada

Provoz papouščí zoologické zahrady. Prodej suvenýrů, triček, upomínkových předmětů, pohlednic, krmiv a hraček pro papoušky, turistických známek a dárkových poukazů. Možnost posezení na terase s kávou a medovníkem. K dispozici je centrum ekologické výchovy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331483
Bošovice

Zoopark Zájezd, o.p.s.

Provozujeme zoopark. Chováme přes 40 druhů exotických a domácích zvířat. Těšit se můžete na několik druhů lemurů a drápkatých opiček, velbloudy, lamy, surikaty, klokany, mary a různé druhy papoušků a dravých ptáků. Nabízíme zde k shlédnutí i kočkovité šelmy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331438
Zájezd 5

Zoologická zahrada Liberec

Zoologická zahrada je specializovaná na chov vzácných, ve volné přírodě ohrožených druhů zvířat. K vidění je zde bílá forma tygra indického, osel somálský, orlosup bradatý, nahur modrý, šimpanz, irbis, kozorožec dagestánský či nestor kea.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331412
Liberec I-Staré Město

ZOO Chleby, o.p.s.

Chováme ohrožené druhy zvířat, pořádáme výchovně-vzdělávací a vědecké akce pro děti, mládež, dospělé i seniory. Najdete u nás savce, ptáky, sladkovodní i mořské ryby a bezobratlé.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331369
Chleby

Zoologická zahrada Jihlava

Provoz zoologické zahrady se specializací na chov kočkovitých šelem, opic a plazů. K vidění zde máme přes 200 druhů exotických zvířat, včetně řady druhů v přírodě ohrožených vyhubením.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331260
Jihlava

Zoologická zahrada v Ústí nad Labem

Provozujeme ZOO. Chováme savce, ptáky, plazy, obojživelníky, ryby i bezobratlé živočichy. Zřizujeme ochranářské projekty, zvířata je možno adoptovat.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1531227
Ústí nad Labem, Krásné Březno

Podkrušnohorský zoopark Chomutov

Zoopark je specializován na chov zvířat pocházejících z oblasti palearktu, zahrnující území Eurasie a severní Afriky. Pozorovat můžete více než 160 druhů zvířat o 1000 jedincích, mezi kterými je 14 ohrožených druhů zařazených do Evropských záchranných programů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1531186
Chomutov

ZOO Dvorec - Chov zlatých a bílých tygrů, primát

Provoz zoologické zahrady. Chov zlatých a bílých tygrů, primátů či afrických a asijských kopytníků. Chováme také velké kočkovité šelmy: lvy, tygry, levharty, dále psovité šelmy: šakaly a vlky a z malých šelem zde můžete vidět rysy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1531076
Borovany

Dvorní zookoutek U Pipinga, z.s.

Cílem spolku je ochrana a chov domácích, exotických i divokých zvířat včetně ohrožených druhů, podpora genofondu ohrožených druhů. Ochrana přírody a krajiny. Nabízíme environmentální vzdělávání. Výtěžek jde na podporu zvířat v zookoutku. Chováme 310 zvířat 40 druhů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1531024
Jaroměřice nad Rokytnou, Popovice

Zoologická a botanická zahrada města Plzně

Zahrada představuje rostliny a živočichy na ploše 21 hektarů. Poskytujeme možnost využití ZOO vláčku. Zajišťujeme komentovaná krmení a prezentace zvířat jako jsou tučňáci, plazi, nosorožci, žirafy, hroši a šimpanzi. Zakoupíte zde suvenýry, pohlednice, pexesa a trička.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1530854
Plzeň, Severní Předměstí
1 2 > >|