Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Diskotéky | E-shopy, weby | Jezdectví | Lety balonem | Plavecké bazény | ZOO

Jízdárna Hejtmánkovice

Nabízíme projížďky a výuku jízdy na fríských koních a ponících. Provozujeme pískovou jízdárnu, ZOO koutek a dětský klub, který je určen jak pro úplné začátečníky tak i pokročilé děti. Možnost parkování v místě. Poskytujeme také relaxační vyjížďky do přírody. Prodáváme dárkové poukazy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959970
Hejtmánkovice 193

LUCKY HORSE RANCH, s.r.o

Nabízíme výcvik koní a jezdců, letní tábory, víkendové pobyty, jezdecký klub, vyjížďky do přírody na koni i v bryčce, přepravu koní, prodej koní, ustájení koní, přípravu na licence a mnoho dalších.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959968
Mikulovice, Kolnovice

Jezdecký areál Panská lícha

Provozujeme jezdecký areál a školu. Nabízíme ustájení v boxech pro 50 koní. Zajišťujeme možnost tréninku všech disciplín. K dispozici je crossová trať, krytá osvětlená i venkovní jízdárna, tréninkový drezurní obdélník, výběhy a kolotoč.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958529
Brno, Obřany
Sponzorované odkazy:

Pražská jezdecká stáj Dolní Chabry

Provozujeme sportovní jezdecký klub, pony-školku i výcvik dospěláků a ustájení koní.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958527
Praha, Dolní Chabry

Rolinka - Koňský domov důchodců

Zabýváme se péči o staré a vysloužilé koně. Dále zajišťujeme komerční ustájení, rekonvalescenční pobyty či prodej koní. Provozujeme penzion pro zvířata. Dále provádíme výcvik jezdců i koní.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958525
Křižany 417

Farma Vysoká - jezdecký výcvik koní a jezdců Chrastava

Nabízíme jezdecký výcvik koní a jezdců již od věku 6 let pro pokročilé i začínající milovníky jezdeckého sportu. Pomůžeme s výběrem vlastního koně, obsedání a výcvik koní, ustájení koní, přepravu koní, doprovod na závody a půjčovna jezdeckých potřeb.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2328834
Chrastava

Hradecký jezdecký klub Hradec Králové

Provoz jezdeckého klubu. Zaměřujeme se na pořádání jezdeckých závodů. Nabídka výcviku jízdy na koních včetně výuky péče o koně, veterinární zásady, první pomoc, krmení a čištění, základy jízdy v kroku, klusu a cvalu, základy drezurního a skokového ježdění.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2328714
Hradec Králové

Ranč Hluboček - Jana Kremerová Brno, Komín

Jsme rodinný koňský ranč. Nabízíme výuku jízdy na koních, vyjížďky do okolní přírody a ustájení koní. Možnost vodění koní na jízdárně i v terénu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2328680
Brno, Komín

Jezdecký klub Wartov Dobřany

Provozujeme jezdecký klub. Zajišťujeme chov a možnost jízdy na koních ve venkovní jízdárně. Nabízíme výcvik jezdců i koní či vyjížďky okolní přírodou i s doprovodem. K dispozici jsou boxy pro ustájení koní.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2328629
Dobřany

Jezdecký klub Amír Rudná pod Pradědem

Provozujeme jezdeckou školu a klub. Nabízíme jízdu na koni, ustájení a hiporehabilitace. Poskytujeme skokový a drezurní trénink.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2328582
Rudná pod Pradědem
Sponzorované odkazy:

Dětský ranč Hlučín

Provozujeme dětský ranč. Specializujeme se na hipoterapii, agroturistiku a výuku jízdy na koni. Zajišťujeme také provoz jezdeckého klubu. Pořádáme závody a exkurze. Zaměřujeme se na pobytové programy. Nabízíme pronájem objektů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2328526
Hlučín

Jezdecká škola a pony škola Praha, Bubeneč

Nabízíme výuku jízdy na koních a ponících pro děti i dospělé. Zajišťujeme projížďky i procházky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2328479
Praha, Bubeneč

Jezdecká škola MACEK Český Brod

Nabízíme výuku jízdy na koni a trénování jezdců i koní. Poskytujeme poradenství. Pořádáme firemní akce. Možnost tréninku jezdce na vlastním koni. Poskytujeme kurzy pro děti i dospělé.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2328412
Český Brod

Jezdecký klub Eliot Brno

Provozujeme jezdecký klub. Účastníme se závodů. Nabízíme ustájení koní, vyjížďky do terénu, výuku jízdy na koních, jezdecký kroužek pro děti, půjčování poníků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2328372
Brno, Žebětín

Staroboleslavský Dvůr Stará Boleslav

Jezdecký areál se nachází v rekreačním prostředí. Nabízíme pískové parkurové kolbiště, 2x drezurní obdelník, kruhovku, les v blízkosti areálu, výběhy cca 15 ha, sedlovnu, šatnu, klubovnu s občerstvením. V areálu je možné domluvit skokový i drezurní výcvik s trenérem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2328329
Brandýs nad Labem

Stáj Železná - ustájení koní, individuální výuka jízdy na koni

Nabízíme ustájení koní, individuální výuku jízdy na koni a pronájem jezdecké haly 20 x 40m. To vše ve zcela nové rodinné stáji. Kapacita naší stáje pro ustájení je 15 boxů a proto Vám můžeme nabídnout dnes již vzácný klid a soukromí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1527427
Železná 87

Dvůr Krutěnice Nalžovské Hory

Provozujeme jezdecký areál s krytou jízdárnou a jezdeckou školu. Nabízíme vyjížďky kočárem, projížďky na ponících, relaxační i sportovní vyjížďky do terénu, výcvik jezdců na lonži.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1527369
Nalžovské Hory

Ranč pod Lovošem, s.r.o. Oparno

Zabýváme se chovem a výcvikem westernových koní American Paint Horse a American Quarter Horse. Zajišťujeme základní výcvik jezdce, vyjížďky na koních, ustájení v prostorných a provzdušněných boxech s vlastními výběhy i ošetření a léčbu koní. Nabízíme možnost ubytování přímo na ranči.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1527256
Oparno 55

Stáj Karlštejn Cowley Halouny

Orientujeme se na rekreační a turistické ježdění. K dispozici je kruhová ohrada a písková jízdárna. Zajišťujeme základní veterinární ošetření, asistence kováři a krmení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1527159
Halouny 45

Jezdecký areál Zduchovice

Provozujeme jezdecký areál. Nabízíme výuku jízdy na koních, vyjížďky či krátkodobé i dlouhodobé ustájení koní.V areálu pořádáme sportovní i firemní akce s různorodým programem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1527037
Zduchovice 65
1 2 > >|