Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Diskotéky | E-shopy, weby | Jezdectví | Lety balonem | Plavecké bazény | ZOO

Krytý plavecký bazén Lovosice

Provoz krytého plaveckého bazénu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959980
Lovosice

Silvie Krejčířová- Aquacentrum Zdounky

Provozujeme aquacentrum s bazénem se slanou vodou. K dispozici je whirpool, finská sauna a bar. Nabízíme možnost pronájmu celého komplexu aquacentra.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959976
Zdounky

TEPVOS, spol. s r.o. Krytý plavecký bazén

TEPVOS, spol. s r.o. Krytý plavecký bazén. V celém areálu krytého plaveckého bazénu používáme technologii slané vody bez standardního chlorování. Plavecký bazén délky 25 m, klesající dno, hloubka 105 – 170 cm, 5 drah, startovní bloky, teplota vody cca 28°C Tobogán délky 84 m s dojezdem do malého bazénu, vířivka, parní kabiny o teplotě 40°C.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958541
Ústí nad Orlicí
Sponzorované odkazy:

SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava Poruba, krytý bazén

SŠ prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava Poruba, krytý bazén. Provoz krytého plaveckého bazénu. Možnost pronájmu. Děti do 6 let mají do areálu vstup zdarma.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958539
Ostrava, Poruba

Krytý bazén MEBYS Trutnov

Krytý bazén MEBYS Trutnov. Provoz krytého bazénu. Možnost využití plaveckého i dětského bazénu, prodejny a půjčovny plaveckých potřeb, rychlého občerstvení, masáží. K dispozici je také vířivka, fitness, turbo solárium, sauna, cvičení aquaaerobicu. V letním období možnost využití venkovní terasy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958537
Trutnov

Wellness Kuřim, s.r.o.

Moderní aquapark disponuje několika vnitřními bazény, tobogánem, parními saunami nebo vířivou lázní. K dispozici je také restaurace, skvěle vybavené fitness centrum, aerobní sál, bohatá nabídka relaxačních a regeneračních procedur včetně masáží nebo unikátní pivní koupele.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330888
Kuřim

Aquapark Kohoutovice

Nabízíme plavecký bazén 25 x 12,5 m, s hloubkou vody 1,8 - 2,0 m (6 drah), rekreační bazén (perličkové rošty, chrliče vody, vodní trysky), tobogán, divokou řeku a whirpool, páru, finskou saunu, posilovnu a občerstvení. Slouží veřejnosti, ale také školám a sportovním oddílům.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330817
Brno, Kohoutovice

Krytý bazén Ostrava-Poruba - Sareza

Provoz krytého bazénu s tobogánem, párou a venkovním areálem s bazénem. K dispozici je sauna, solární studio, posilovna a fitness. Nabídka masáží. Zajištění výuky plavání pro školy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330519
Ostrava, Poruba

Městský bazén na Štěpánce

Provozujeme plavecký, wellness a dětský bazén. Naleznete zde vodní atrakce. Možnost nočního koupání. Nabízíme zde občerstvení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330423
Mladá Boleslav III

Aquapark Olešná

Provozujeme aquapark s nabídkou vodních atrakcí a tobogánu. K dispozici je venkovní i krytý bazén, sauny, hřiště na volejbal, nohejbal a na plážový volejbal, úschovna jízdních kol. Půjčujeme slunečníky, lehátka, míče či koupací pomůcky pro děti. Nabízíme kurzy plavání a aquaaerobiku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330384
Frýdek-Místek, Místek
Sponzorované odkazy:

Koupaliště Brná

Provozujeme termální bazén s tobogánem a minigolfem. K dispozici jsou stánky s občerstvením. Poskytujeme možnost pronájmu prostor.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330329
Ústí nad Labem, Střekov

Koupaliště Hulín

Provozování koupaliště. V areálu se nachází bazén se skokanskými můstky, dětské brouzdaliště, hřiště na beach volejbal, stolní tenis, dětské houpačky a pískoviště. K dispozici jsou stojany na kola. Při dobrém počasí nabízíme možnost večerního koupání.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330246
Hulín

Aquacentrum Šutka

Provozujeme bazén o délce 50m, parní lázně, finské sauny či aquapark s mnoha atrakcemi, jako například divoká řeka, vířivka, skluzavka a tobogány. K dispozici je dětské brouzdaliště s hloubkou 20cm a prolézačkou či výukový prostor pro školy a rodiče s malými dětmi.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330140
Praha, Troja

Aquapark Vodní ráj

Provozujeme aquapark s venkovní i krytou částí. K dispozici vodní hrad, brouzdaliště pro děti, rekreační a plavecký bazén, tobogány, sluneční louka a boxy pro převlékání. V areálu se nacházejí také sauny, vířivky, masážní lůžka a chrliče vody.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330003
Jihlava

Koupaliště Kraví hora

Provozujeme koupaliště s krytou halou, která disponuje 25m plaveckým bazénem, hrátkovým bazénem pro děti, vířivkou a parní saunou. Dále je k dispozici venkovní 50m bazén s vodními atrakcemi a dětský venkovní bazén. Nabízíme občerstvení a teplé i studené nápoje v klimatizované kavárně.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2329708
Brno, Veveří

Sportovní areál Laguna

Provozujeme sportovní areál s krytým bazénem, saunou, parní kabinou, posilovnou, hřištěm na petangue a volejbal. Pořádáme například hodiny aquafitness, aerobicu, power jógy a tae bo. Zajišťujeme výuku plavání pro batolata.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1530001
Třebíč, Nové Dvory

Městská plovárna Luhačovice

Nabízíme 25 m dlouhé koupaliště se čtyřmi dráhami, zážitkový bazén se skákacím zálivem, chrliči, masážními tryskami, lehátky, bublery a opravdu divokou řekou. Děti se mohou vyřádit v dětském bazénku s bublinkou a vodním ježkem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1529882
Luhačovice

Aquaforum Františkovy Lázně

Provoz bazénového komplexu se třemi vnitřními a třemi venkovními bazény s vodními atrakcemi. V bazénu se nachází vodní jeskyně, stěnová masáž, tobogán, skluzavky, vřídla. K dispozici je restaurant, sauna a dětské venkovní hřiště.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1529758
Františkovy Lázně

Lázně Velké Losiny

Provozujeme termální lázně. Zajišťujeme wellness, víkendové a léčebné pobyty. K dispozici je bazén s teplou termální sirnou vodou 36,8°C. Nabízíme koupele, masáže, zábaly, fyzioterapie, relaxační techniky, plynové injekce, suché uhličité koupele a akupunktury.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1529662
Velké Losiny

Wellness & Spa Hotel Svornost

Wellness centrum nabízí: krytý bazén (pro hotelové hosty zdarma), fitness, masáže, balneo procedury, sauna, vodní masáže, perličkové koupele, kosmetika, kadeřnictví, posilovna.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1529608
Harrachov 496
1 2 > >|