Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Diskotéky | E-shopy, weby | Jezdectví | Lety balonem | Plavecké bazény | ZOO

Čoko-lahůdky - čokolády, pralinky, bílá čokoláda

Internetový prodej čokoládových výrobků a lahůdek. Nabídka hořkých i mléčných tabulkových čokolád, pralinek, bílé čokolády, kakaových bobů, krémů, čokoládových sardinek, čokolády k vínům, degustačních sad, dárkových balení, čokolády bez cukru. Čokoládový prášek, dárkové předměty z čokolády, tyčinky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1520208
Tišnov

Mandarin Club Brno - Diskotéky, taneční zábava

Provozujeme zavedený hudební klub v centrum města spojený s kavárnou Moment bar s kapacitou až 250 osob. Hrajeme hudbu od 70. let až po současnost. Nabízíme možnost pořádání firemních večírků, soukromých oslav včetně cateringu, zábavy a vystoupení umělců.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1520087
Brno-město

Staré Lázně Kolín - Diskotéky, taneční zábava

Pořádání společenských akcí, diskoték, rautů, plesů a firemních večírků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1519978
Kolín IV
Sponzorované odkazy:

Disco Brooklyn Ústí nad Labem, Diskotéky, taneční zábava

Pořádání diskoték s hity 80-tých let pro starší a pokročilé. Možnost rezervací.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1519917
Ústí nad Labem, Severní Terasa

Music club Inferno Strakonice - Diskotéky, taneční zábava

Pravidelné pořádání diskoték o víkendech, koktejlový bar, v klubu k dispozici 3 bary, go go tanečnice, každý týden akce - aktualizace na našich www. Klimatizace. Možnost příjemného posezení v restauraci a pivnici.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1519853
Strakonice I

Klub Lávka Praha, Diskotéky, taneční zábava

Provozujeme vnitřní a venkovní klub s nabídkou domácích i zahraničních grilovaných specialit. Pořádáme pravidelné diskotéky a divadelní představení. K dispozici jsou dva taneční parkety, čtyři bary a terasa.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1519774
Praha, Staré Město

Fancy and Drink´s Bar Jablonec nad Nisou

Provoz hudebního klubu. K dispozici je parket a velkoplošné obrazovky pro sledování sportovních přenosů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1519720
Jablonec nad Nisou

De Ja Vu music club Prague - Diskotéky, taneční zábava

Provoz hudebního klubu, který je rozdělený do dvou pater. V horní části můžete posedět v baru, který nabízí posezení pro 50 lidí, hudbu a široký výběr drinků. V dolních prostorách se nachází klub pro 150 lidí, živí DJ’s, taneční parket a desetimetrový bar s profesionálními barmany.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1519695
Praha, Staré Město

Luna Club 07 Teplice, Diskotéky - taneční zábava

Provoz restaurace s kompletním zajištěním svatebních hostin, firemních akcí, rautů, třídních srazů a rodinných oslav. Máme zkušenosti v cateringu a přizpůsobíme se všem požadavkům. Na další akce poskytujeme slevy. Pronájem salonku zdarma. Každý víkend pořádáme oldies diskotéky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1519680
Teplice, Trnovany

Klub Joe Praha - Diskotéky, taneční zábava

Provoz restaurace a hudebního klubu se zajištěním živé hudební produkce, oldies, disco a karaoke.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1519637
Praha, Staré Město
Sponzorované odkazy:

DJ na svatbu - Diskotéky, taneční zábava Praha, Nusle

Nabízíme profesionálního DJ pro svatbu. Zahrajeme na svatbě od klasického hraní, moderování až po karaoke nebo videodiskotéku. Poskytujeme zajištění osvětlení tanečního parketu, odbornou přípravu a instalaci aparatury. Zabýváme se poradenstvím v návrhu svatby po audiovizuální stránce a dekorací.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1519610
Praha, Nusle

ZOO a zámek Zlín - Lešná

Provozujeme ZOO na ploše téměř 50 hektarů expozičních ploch a chováme kolem 210 druhů zvířat. Spatříte u nás slony, žirafy, nosorožce, zebry, opice, pandy, tygry, lachtany a další. V areálu lze také spatřit zámek Lešná kde se natáčel film Spadla z nebe. Organizujeme příměstské tábory.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1284420
Zlín, Štípa

Bazén INCHEBA PRAHA - tobogán, vířivka, sauny, pára, plavecké kurzy

Provozujeme 25 metrový krytý bazén. K dispozici máme 6 plaveckých drah, páru pro ženy a muže. V těsné blízkosti je placené parkoviště. Plavecké bazény - bazény, tobogán, vířivka, sauny, pára, plavecké kurzy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1284177
Praha, Bubeneč

Fly Up Adventures s.r.o. Lety balonem - vyhlídkové lety

Nabízíme vyhlídkové lety balónem s tradicí a zkušenostmi, velký výběr startovních destinací. Lety na přání. Firemní nebo narozeninové party s lety upoutaným balonem. Dárkové vouchery. Reklamní akce a nesení propagačních bannerů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1283846
Praha, Radotín

Farma Hrádek - ustájení koní, výcvik v jezdecké škole

Nabízíme ustájení koní, výcvik v jezdecké škole a tábory s výukou jízdy na koni. K dispozici jsou tři jízdárny, 2 haly, kruhovka, vytápěné sedlovny, klubovna, mycí box, prostorné výběhy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1283594
Mratín

Blancheporte - francouzská móda pro Vás

E-shop nabízí aktuální kolekci francouzské módy. Dámské a pánské oblečení. Zajímavé doplňky do interiéru, které rozzáří Vaši domácnost. Módní novinky pro sezóny jaro/léto a podzim/zima. On-line prodej oblečení. Nadměrné velikosti až do 62.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1283429
Pardubice, Pardubičky

Interclub, Diskotéky - taneční zábava

Několika generacím známý a zmodernizovaný klub nabízí prostor k pronajmutí a realizování firemních večírků či oslav jakéhokoliv typu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1283262
Brno-město

Zologická zahrada Motýlí dům - ZOO Karlovy Vary

Motýlí dům je vzácná příležitost pro fotografování a jisté potěšení pro návštěvníky všech věkových kategorií. Můžete sledovat všechna stádia jejich vývoje v jejich přirozeném prostředí - od vajíčka přes housenku a kuklu až v motýla.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 953192
Karlovy Vary

Aqua Sport Club - bazény, tobogán, vířivka, sauny, pára

Nabízíme kurzy plavání dětí od 6 měsíců i dospělých, rodinné plavání, dětské oslavy, cvičení ve vodě, v tělocvičně i venku. K dispozici máme 4 nerezové bazény, 25m bazén, víceúčelový bazén, brouzdaliště, tobogán, aroma a finskou saunu a parní lázeň. V létě pořádáme příměstské plavecké kempy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 953101
Praha

Do nebes - Lety balonem, vyhlídkové lety

Nabízíme vyhlídkové lety balónem ve východních Čechách, let balónem pro dva, nebo také svatební let balónem. Prodáváme lety balónem jako dárek. Pro start je možné zvolit Hradec Králové, Náchod, Trutnov, Rychnov, Ústí nad Orlicí, nebo třeba Jičín.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 952995
Česká Skalice
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|