Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Diskotéky | E-shopy, weby | Jezdectví | Lety balonem | Plavecké bazény | ZOO

Disco club Peklo Vyškov, Dědice

Provozujeme diskotéku s nabídkou míchaných nápojů. Pořádáme taneční párty, hudební akce, DJ's a barmanské show.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 688164
Vyškov, Dědice

Zoologická zahrada Olomouc

Naše zoo je umístěná v krásných lesích v blízkosti krajského města a dostupná MHD. Chová na 1600 kusů zvířat v 401 druzích. Nabízí možnost prohlídky mnoha vzácných druhů zvířat v pěti pavilonech, jízdu vláčkem nebo 32 metrů vysokou vyhlídkovou věž.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40512
Olomouc, Svatý Kopeček

Zoologická zahrada Hodonín

Provoz zologické zahrady. Chováníme domácí i exotická zvířata. Součástí zahrady jsou také dětská hřiště, prodejny suvenýrů, bufety a dvorek s domácími zvířaty. Zákaz vstupu se psy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40510
Hodonín
Sponzorované odkazy:

Zoologická zahrada hlavního města Prahy

Provozujeme zoologickou zahradu. Chováme savce, ptáky, plazy, obojživelníky, ryby i bezobratlé živočichy. Zřizujeme ochranářské projekty, zvířata je možno adoptovat.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40508
Praha, Troja

Plavecký bazén Hradec Králové

Plavecký bazén o délce 50m nabízí sportovní vyžití, odpočinkové a kondiční plavání. K dispozici dětský bazének, parní oddělení, stánek s občerstvením. Možnost využití aquaparku s tobogánem, vlnobitím a dalšími atrakcemi.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40506
Hradec Králové

Sportovní centrum Jilemnice

Provozujeme plavecký bazén, saunu, masáže, plaveckou školu, plavání kojenců, aquaaerobik, fotbalový stadion, atletickou dráhu, hřiště s umělou trávou, tenisové kurty, víceúčelovou sportovní halu. Nabízíme pronájmy sportovišť, sportovní soustředění.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40504
Jilemnice

Krytý bazén Valašské Meziříčí

Provoz aquaparku a plaveckého bazénu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40502
Valašské Meziříčí

Balonklub Chrudim, s.r.o.

Nabízíme lety balónem, vyhlídkové lety, balónové lety, let s reklamou na koši nebo na obalu balónu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40500
Chrudim I

Svatopluk Kuča

Nabízíme reklamní a vyhlídkové lety horkovzdušným balonem pro jednotlivce, rodiny i pro firemní akce. Prodáváme dárkové poukazy na let balonem. Pronajímáme reklamní plochu pro létající reklamu. Dále nabízím lety balónem a let balónem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40498
Radslavice

Hoši v koši s.r.o.

Vyhlídkové a reklamní lety horkovzdušnými balóny převážně v Českém ráji, na Liberecku a po domluvě kdekoliv po celé ČR. Letenky pro jednotlivce i soukromé lety s možností výběru místa startu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40496
Albrechtice u Frýdlantu
Sponzorované odkazy:

Jezdecké potřeby - Pavel Vachutka

Nabízíme jezdecké potřeby a veškerý sortiment pro jezdce i koně. Zásilková, servisní a poradenská služba. Spolupracujeme s firmami Kentaur, Reitsport, Neumeister, Loesdau, Kingsland, Ekkia, Equiline či HKM. Poradíme při nákupu, výcviku a prodeji koní.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40494
Staré Hradiště

Jezdecký areál Trnová

Zprostředkujeme pronájem školních koní ať už na občasnou vyjížďku nebo za účelem systematického výcviku. Nabízíme ustájení a výcvik soukromých koní. Zajišťujeme vodění dětí na koních nebo ponících, výuku začátečníků na lonžovacím kruhu nebo osvětlené jízdárně i hale.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40491
Trnová

Ranč Polom

Provozujeme koňský ranč, jezdecký oddíl, tábory s výukou jízdy na koni. Zabýváme se chovem koní a agroturistikou. K dispozici je 16 koní. Chováme koně plemene Hafling a Appaloosa.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40487
Rajnochovice

Aukro

Obchodní portál s více než 2,5 miliony uživatelů a několikanásobný vítěz ankety Křišťálová lupa v kategorii internetový obchod roku. Obrovský výběr nového zboží za pevné ceny nebo nákup v aukcích v přehledně uspořádaných kategoriích.

Nakupvakci

Slevový portál, který šetří vaše peníze od roku 2011. Denně nabízí slevy na wellness pobyty, cestování, víkendové pobyty a pobyty v zahraničí. Kromě toho i slevové kupóny do restaurací, na zážitky, relaxaci či vybavení domácnosti. Zboží si můžete i osobně vyzvednout v Praze.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40479
Praha, Modřany

Pepa

Jsme slevový portál, který svým klientům nabízí ve spolupráci s tuzemskými i zahraničními hotely, penziony, letovisky a cestovními kancelářemi slevy na letní i zimní dovolenou, wellness pobyty, poznávací zájezdy. Firmy mohou využít server jako marketingový nástroj pro oslovení nových zákazníků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40474
Praha, Staré Město

Goethe´s Mefisto - Music bar

Provozujeme bar s diskotékou především pro mladé lidi. Možnost pořádání firemních večírků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40468
Plzeň, Jižní Předměstí

Diskotéka Dolská Felicity Fun

Provoz diskotéky. K dispozici je bowling, billiard, restaurace a sport bar.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40461
Špindlerův Mlýn

HANGAR BAR PRAHA

Provoz cocktail baru, music clubu a restaurace s originální atmosférou letectví 40.- 60. let minulého století. Možnost pořádání oslava narozenin nebo rozluček se svobodou. V hudebním klubu hraje DJ pop, rock a dance hity.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40456
Praha, Josefov

Krokodýlí ZOO Protivín

Naše zoologická zahrada se specializuje na chov krokodýlů, aligátorů, kajmanů a gaviálů, kterých u nás můžete vidět 22 druhů. Víkendy v Krokodýlí ZOO - krmení zvířat a focení se s mláďaty. Výborný tip na výlet.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 918
Protivín
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|