Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Diskotéky | E-shopy, weby | Jezdectví | Lety balonem | Plavecké bazény | ZOO

Lety balonem Praha

Lety balonem Praha. Vyhlídkový let balonem je radost, kterou můžete věnovat jako dárek. Nabízíme lety balonem a možnost pořádání firemních akcí. Zabýváme se prodejem horkovzdušných balonů či poskytováním reklamy na horkovzdušných balonech a vzducholodích. Založeno již v roce 1990.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958535
Praha, Modřany

LETY BALONEM EU

Lety balonem - vyhlídkové lety. Nabízíme vyhlídkové lety horkovzdušným balónem pro jednotlivce i skupiny. Pronajímáme reklamní plochu na balónech. Provádíme výcvik pilotů horkovzdušných balónů. Prodáváme dárkové letenky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958533
Chotilsko 14

E-balon Lety balonem, vyhlídkové lety.

E-balon Lety balonem, vyhlídkové lety. Pokud hledáte originální a netradiční tipy na dárky pro muže, dárky pro ženy, pro maminku, babičku, dárek pro přítele, přítelkyni, svatební dary a dárky k narozeninám, zážitkové dárky (adrenalinové zážitky či zážitky pro dva) nebo teambuilding, pak jste právě u nás na správném místě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958531
Praha, Žižkov
Sponzorované odkazy:

Jezdecký areál Panská lícha

Provozujeme jezdecký areál a školu. Nabízíme ustájení v boxech pro 50 koní. Zajišťujeme možnost tréninku všech disciplín. K dispozici je crossová trať, krytá osvětlená i venkovní jízdárna, tréninkový drezurní obdélník, výběhy a kolotoč.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958529
Brno, Obřany

Pražská jezdecká stáj Dolní Chabry

Provozujeme sportovní jezdecký klub, pony-školku i výcvik dospěláků a ustájení koní.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958527
Praha, Dolní Chabry

Rolinka - Koňský domov důchodců

Zabýváme se péči o staré a vysloužilé koně. Dále zajišťujeme komerční ustájení, rekonvalescenční pobyty či prodej koní. Provozujeme penzion pro zvířata. Dále provádíme výcvik jezdců i koní.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958525
Křižany 417

Skrz.cz - vyhledávač slev v ČR

Vyhledávač slev v ČR - všechny slevy z českého internetu. Třídí nabídky slevových serverů, akční zboží z e-shopů, akční letáky kamenných obchodů a hypermarketů. Nabízí slevy na pobyty v ČR i zahraničí, módu, masáže, do restaurací, zážitky, sport, vybavení domácnosti.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958235
Praha, Vinohrady

moRRisCZ - army shop

Provozujeme army shop a e-shop - airsoft zbraně, střelivo, kuličky, příslušenství, náhradní díly (Tokyo Marui, Classic Army, Toy-Jet, Guarder). Prodej a servis airsoft zbraní. Armyshop dodá military výbavu, armádní oblečení, outdoorové vybavení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958233
Praha, Vinohrady

D&D ARMY SHOPS XXL s.r.o.

Army shop, velkoobchod, maloobchod a army e-shop: outdoorové a vojenské oblečení (army kalhoty, trika, kraťasy, košile, námořnické trička) i vybavení do přírody. Nabízíme potřeby pro volný čas, airsoft, paintball, vojenské boty, obuv (kanady). Máme identifikační známky. Vojenský bazar.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958231
Vratimov

BROOKLYN music club & cocktail bar

Hudební klub, diskotéka a koktejlový bar.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958229
Karlovy Vary, Stará Role
Sponzorované odkazy:

Music Bar KaKaDU

Noční bar s dlouholetou tradicí a nezapomenutelnou atmosférou láká bohatou nabídkou alkoholických nápojů, zajímavých koktejlů, Champagne, tuzemských i zahraničních vín, v neposlední řadě i lahodnými pokrmy. K tanci vybízí jedinečné prostředí a živá hudba (4x až 5x týdně).
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958227
Karlovy Vary

Dance club U Kolji

Provoz diskotéky s barem s kapacitou 110 osob. Rozmanitá programová nabídka a výběr míchaných nápojů. Nabízíme možnost zarezervovat si kompletně celý klub. Prostory jsou bezbariérové a plně klimatizované. Zajistíme veškeré občerstvení, jídlo, raut i lehké občerstvení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958225
Litomyšl-Město

Dvůr zvířat - chov dravců, sov, daňků, muflonů

Ukázky historického sokolnictví, představování dravců a sov na základních školách a mateřských školkách celé České republiky. Provoz zooparku - chov dravců, sov, daňků, muflonů a jiné zvěře i domácích zvířat.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331730
Zahrádky

MiniZoo Starý Kolín

Nabízíme prohlídky minizoo a svezení na koni nebo poníkovi ve zrekonstruovaném areálu statku. Zoo i svezení na koních je vyhledávána pro výlety s dětmi, kdy se děti v uzavřeném areálu vydovádí se zvířátky, na trampolíně nebo na pískovišti a rodiče si zatím dají kafíčko.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331649
Starý Kolín

Zoopark Na Hrádečku

Provozujeme zoopark s rozlohou 10 ha. Naleznete zde 8 druhů drápkatých opic, lemury, velbloudy, lamy, klokany, osly, 3 druhy pštrosů, nosály, mývaly, dikobrazy, varany, krokodýly a další. Komentovaná prohlídka začíná vždy v daný den a hodinu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331615
Horní Pěna 51

Zoologická zahrada Tábor, a.s.

ZOO se specializuje na ochranu ohrožených druhů. Jde o jednu z nejmladších zoologických zahrad v České republice. Svojí rozlohou, která nyní dosahuje téměř 10 hektarů, však patří mezi největší zoologické zahrady ve svém kraji. ZOO chová tygry, lvy, medvědy, vlky, sovy, opice a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331585
Tábor

Zoologická zahrada města Brna

Vystavování chovaných zvířat s možností adopce a sponzorství. Nabízíme možnost konání firemních akcí, rodinných oslav, obchodních jednání, školení. K dispozici je přednáškový sál vybavený audiovizuální technikou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331520
Brno, Bystrc

Papoušcí zoologická zahrada

Provoz papouščí zoologické zahrady. Prodej suvenýrů, triček, upomínkových předmětů, pohlednic, krmiv a hraček pro papoušky, turistických známek a dárkových poukazů. Možnost posezení na terase s kávou a medovníkem. K dispozici je centrum ekologické výchovy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331483
Bošovice

Zoopark Zájezd, o.p.s.

Provozujeme zoopark. Chováme přes 40 druhů exotických a domácích zvířat. Těšit se můžete na několik druhů lemurů a drápkatých opiček, velbloudy, lamy, surikaty, klokany, mary a různé druhy papoušků a dravých ptáků. Nabízíme zde k shlédnutí i kočkovité šelmy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331438
Zájezd 5

Zoologická zahrada Liberec

Zoologická zahrada je specializovaná na chov vzácných, ve volné přírodě ohrožených druhů zvířat. K vidění je zde bílá forma tygra indického, osel somálský, orlosup bradatý, nahur modrý, šimpanz, irbis, kozorožec dagestánský či nestor kea.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331412
Liberec I-Staré Město
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|