Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Diskotéky | E-shopy, weby | Jezdectví | Lety balonem | Plavecké bazény | ZOO

ZOO PARK Doksy

Drezura bílých lvů, fotografování s mláďaty bílého lva a bílého tygra, jízda na velbloudech, ponících a koních, vlastní parkoviště a chutné občerstvení. Pro děti máme připravený kolotoč. Některá zvířátka (velbloudi, poníci, lamy, kamerunské kozy) k prodeji.

KV Arena s.r.o. - bazén, whirlpool, výukový bazének, tobogán, pára, sauna

Bazénové centrum v areálu multifunkční arény je vybaveno moderní technologií a spoustou atrakcí. Nachází se zde plavecký bazén dlouhý 25m s šesti plaveckými dráhami a relaxační částí, whirlpool, výukový bazének, tobogán, pára, sauna a infrasauna. Jako doplňkové služby zde naleznete kavárnu a masáže.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 914
Karlovy Vary

Aqua centrum Jičín

Aquapark - bazény, tobogán, vířivka, sauny, pára, plavecké kurzy. Sportcentrum nabízí sportovní haly, fotbalová hřiště, atletické dráhy, kurty. Sportovní areál je vhodný pro soustředění, turnaje. Možnost zajištění ubytování a stravování.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 912
Jičín, Valdické Předměstí
Sponzorované odkazy:

CHADBALON

Nabízíme vyhlídkové lety horkovzdušným balónem pro jednotlivce, páry i firmy po celé ČR. Zajišťujeme také reklamní, výsadkové a filmové lety. On-line prodej poukazů na vyhlídkové lety v pasažérském koši pro 8 cestujících a pilota nebo ve VIP koši pro 2 až 3 osoby a pilota, doba letu 60 - 90 minut.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 910
Praha, Záběhlice

BALONY.EU, s.r.o.

Nabízíme vyhlídkové lety balónem v celé ČR. Provozujeme BalonCentrum s vlastním penzionem a restaurací. V provozu 10 balónů od menších balónů pro 2 pasažéry až po velký balón pro 16 osob + 1 pilot + 1 stevardka.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 908
Břestek

Jízdárna Vitality

Provozujeme stáj zaměřenou na volnočasové aktivity dětí a mládeže prostřednictvím jezdeckého klubu. Nabízíme výukové lekce jízdy na koni, hipoterapii, speciální vyjížďkové akce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 905
Bystřice

Jezdectví Monika Beková

Jízda na koních a oslících. Ježdění na oslících po trasách různých obtížností a délky, vhodné pro děti již od 3 let. Pro větší děti možnost samostatného ježdění. Pro děti od 12 let nabízíme i jízdu na koni.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 904
Hradec Králové, Slezské Předměstí

Dexa

Internetový prodej tabletů a mobilních telefonů, paměťových karet a dalšího. Dále nabízíme baterie, zdroje, náhradní díly a příslušenství k mobilům a tabletům, SIM karty, GPS navigace, LED osvětlení a nabíječky. V našem sortimentu naleznete také špionážní kamery a jiné zboží.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 902
Ostrava, Mariánské Hory

HEUREKA

Každý internetový nákup začíná u nás. Ať už hledáte, kolik co kde stojí nebo chcete zjistit, jaké mají lidé zkušenosti s touto pračkou, tímto notebookem nebo tamtím sporákem. Snadno si poradíte, srovnáte, co potřebujete, i rovnou nakoupíte. Bezpečně a s přehledem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 900
Praha, Karlín

ALOHA BAR PRAHA

Bar a music club, cocktail bar s restaurací. Nabízíme více než 100 druhů koktejlů, moderní kuchyni a taneční parket s DJ's. Klub je také ideální místo pro pořádání narozeninových oslav, rozluček se svobodou nebo firemních akcí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 898
Praha, Josefov
Sponzorované odkazy:

Disco 1

Provoz music clubu se 3 světelnými lasery a 7 velkoplošnými obrazovkami.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 896
Šumperk
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11