Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Diskotéky | E-shopy, weby | Jezdectví | Lety balonem | Plavecké bazény | ZOO

ZOO Chleby, o.p.s.

Chováme ohrožené druhy zvířat, pořádáme výchovně-vzdělávací a vědecké akce pro děti, mládež, dospělé i seniory. Najdete u nás savce, ptáky, sladkovodní i mořské ryby a bezobratlé.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331369
Chleby

Zoologická zahrada Jihlava

Provoz zoologické zahrady se specializací na chov kočkovitých šelem, opic a plazů. K vidění zde máme přes 200 druhů exotických zvířat, včetně řady druhů v přírodě ohrožených vyhubením.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331260
Jihlava

Wellness Kuřim, s.r.o.

Moderní aquapark disponuje několika vnitřními bazény, tobogánem, parními saunami nebo vířivou lázní. K dispozici je také restaurace, skvěle vybavené fitness centrum, aerobní sál, bohatá nabídka relaxačních a regeneračních procedur včetně masáží nebo unikátní pivní koupele.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330888
Kuřim
Sponzorované odkazy:

Aquapark Kohoutovice

Nabízíme plavecký bazén 25 x 12,5 m, s hloubkou vody 1,8 - 2,0 m (6 drah), rekreační bazén (perličkové rošty, chrliče vody, vodní trysky), tobogán, divokou řeku a whirpool, páru, finskou saunu, posilovnu a občerstvení. Slouží veřejnosti, ale také školám a sportovním oddílům.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330817
Brno, Kohoutovice

Krytý bazén Ostrava-Poruba - Sareza

Provoz krytého bazénu s tobogánem, párou a venkovním areálem s bazénem. K dispozici je sauna, solární studio, posilovna a fitness. Nabídka masáží. Zajištění výuky plavání pro školy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330519
Ostrava, Poruba

Městský bazén na Štěpánce

Provozujeme plavecký, wellness a dětský bazén. Naleznete zde vodní atrakce. Možnost nočního koupání. Nabízíme zde občerstvení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330423
Mladá Boleslav III

Aquapark Olešná

Provozujeme aquapark s nabídkou vodních atrakcí a tobogánu. K dispozici je venkovní i krytý bazén, sauny, hřiště na volejbal, nohejbal a na plážový volejbal, úschovna jízdních kol. Půjčujeme slunečníky, lehátka, míče či koupací pomůcky pro děti. Nabízíme kurzy plavání a aquaaerobiku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330384
Frýdek-Místek, Místek

Koupaliště Brná

Provozujeme termální bazén s tobogánem a minigolfem. K dispozici jsou stánky s občerstvením. Poskytujeme možnost pronájmu prostor.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330329
Ústí nad Labem, Střekov

Koupaliště Hulín

Provozování koupaliště. V areálu se nachází bazén se skokanskými můstky, dětské brouzdaliště, hřiště na beach volejbal, stolní tenis, dětské houpačky a pískoviště. K dispozici jsou stojany na kola. Při dobrém počasí nabízíme možnost večerního koupání.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330246
Hulín

Aquacentrum Šutka

Provozujeme bazén o délce 50m, parní lázně, finské sauny či aquapark s mnoha atrakcemi, jako například divoká řeka, vířivka, skluzavka a tobogány. K dispozici je dětské brouzdaliště s hloubkou 20cm a prolézačkou či výukový prostor pro školy a rodiče s malými dětmi.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330140
Praha, Troja
Sponzorované odkazy:

Aquapark Vodní ráj

Provozujeme aquapark s venkovní i krytou částí. K dispozici vodní hrad, brouzdaliště pro děti, rekreační a plavecký bazén, tobogány, sluneční louka a boxy pro převlékání. V areálu se nacházejí také sauny, vířivky, masážní lůžka a chrliče vody.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2330003
Jihlava

Koupaliště Kraví hora

Provozujeme koupaliště s krytou halou, která disponuje 25m plaveckým bazénem, hrátkovým bazénem pro děti, vířivkou a parní saunou. Dále je k dispozici venkovní 50m bazén s vodními atrakcemi a dětský venkovní bazén. Nabízíme občerstvení a teplé i studené nápoje v klimatizované kavárně.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2329708
Brno, Veveří

Balóny Olomouc, s.r.o.

Zajišťujeme veřejné, soukromé i reklamní lety balónem po celé České republice. Nabízíme také lety balónem v Alpách.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2329625
Olomouc

Jan Nosálek Lety balonem - vyhlídkové lety

Nabízím vyhlídkové lety horkovzdušným balónem. Umožňuji reklamu a propagaci balónem, reklamními nafukovadly či textilními poutači. Letám v oblasti Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm, Vizovice a Valašské Meziříčí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2329538
Vsetín

Let-balonem, Lety balonem - vyhlídkové lety

Zprostředkujeme lety balonem po celé ČR. Nabízíme významné lokality jako Karlštejn, Konopiště, Český Krumlov, Český ráj a další. Garantujeme kvalitu a bezpečnost vyhlídkového letu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2329478
Plav 154

První hradecká vzduchoplavební, s.r.o.

Nabízíme vyhlídkové lety horkovzdušným balónem po celé ČR pro jednotlivce, rodiny i firemní akce. Dále provádíme expediční přelety Krkonoš, paravýsadky, reklamní lety i pronájmy balónu. Prodáváme letenky formou dárkového poukazu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2329297
Hradec Králové, Pražské Předměstí

Balónový hotel, s.r.o.

Nabízíme lety balónem, s možností nočního letu nebo letu v závodním balónu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2329205
Radešín 1

BALONEM s.r.o. Lety balonem - vyhlídkové lety

Nabízíme vyhlídkové a propagační lety balónem či seskoky z balónu. Možnost zakoupení dárkových letenek. Jsme schopni uskutečnit let balónem po celé ČR, specializujeme se však na Jižní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy a Vysočinu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2329083
Kardašova Řečice

Let balonem Pohoda

Specializujeme se na lety balónem Pohoda nad Vysočinou. Starty ve městech Jihlava, Telč, Třebíč, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Humpolec, Velké Meziříčí a na přání i jinde. Soukromí v koši pro 4-5 pasažérů. Na přání pasažérů můžeme uskutečnit start v libovolném městě nebo obci na Vysočině.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2329046
Jihlava

Balóny Konice

Nabídka vyhlídkových letů horkovzdušným balónem včetně příprav, nafukování balónu a křestu vzduchoplavců.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2329002
Konice
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|