Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Diskotéky | E-shopy, weby | Jezdectví | Lety balonem | Plavecké bazény | ZOO

Decorus Plzeň - E-shopy, internetové nákupy

Na našich stránkách můžete nalézt unikátní náramky, které dodávají sebevědomí, energii a sílu. Naše náramky, které jsou vyrobeny z lávových kamenů, jsou příjemné na ruce a zároveň slouží jako velmi atraktivní doplňek, jak pro muže, tak i pro ženy. Náš obchod zaručuje pravost těchto náramků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2327864
Plzeň, Vnitřní Město

Music Club Sud

Provoz music clubu. Pořádáme diskotéky a koncerty. Interiér nabízí hostům dostatek prostoru, atmosféry i komfortu pro ty nejlepší večírky a party.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2327816
Slušovice

Bourák Music Club

Provoz hudebního klubu. Pořádání pravidelných víkendových párty jako jsou diskotéky, koncerty, taneční zábavy a podnikové večírky. Realizujeme svatby, narozeninové oslavy či rauty.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2327779
Hrušovany nad Jevišovkou
Sponzorované odkazy:

Duku Duku music dance club

Provozujeme rockový hudební klub. Pořádáme koncerty a diskotéky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2327741
Moravská Třebová, Předměstí

Hudební klub Dýdy Baba

Provozujeme hudební klub s nabídkou koktejlů, piva a nealkoholických nápojů. Hrajeme hudbu mnoha žánrů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2327714
Pardubice, Polabiny

Klub Hvězda Praha - Diskotéky, taneční zábava

Pořádáme disko taneční akce, vystoupení DJs, videodiskotéky a studentské párty. K dispozici máme ozvučení a světelný park, 2 velkoplošné obrazovky, Wifi připojení a fotbálek. Před objektem je možno parkovat.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2326858
Praha, Břevnov

Klub Peklo Třebíč - Diskotéky, taneční zábava

Provoz klubu s kapacitou 80 míst. Pořádání hudebních večerů. Možnost pořádání firemních akcí a večírků. K dispozici je Wi-Fi a parkoviště.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2326815
Třebíč, Vnitřní Město

Hudební klub Meloun Praha

Provozujeme hudební klub. Pořádáme československé diskotéky, karaoke a oldies párty. Možnost zajištění rautů pro skupiny od 30ti osob.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2326781
Praha, Staré Město

Klub jízdárna, s.r.o. Boskovice - Diskotéky, taneční zábava

Provozujeme taneční klub s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Zajišťujeme electro-swingové akce, večery československých hitů, laser show a vystoupení českých i zahraničních DJů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2326743
Boskovice

Klub Mlýnice Jeseník Diskotéky, taneční zábava

Provozování diskotéky. K dispozici je bar, 100 míst k sezení, nekuřácký salonek s vlastním barem. Nabízíme uspořádání akcí na klíč či ozvučení menších i větších kulturních akcí, například plesů, svateb, večírků, akcí pod širým nebem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2326697
Jeseník
Sponzorované odkazy:

Klub Mlýn Blansko - Diskotéky, taneční zábava

Provozujeme moderní LED interiérový hudební klub. Pořádáme laser show a různé hudební i společenské akce či diskotéky. Nabízíme výběr českých i zahraničních lihovin.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2326655
Blansko, Dolní Lhota 123

Zoologická zahrada v Ústí nad Labem

Provozujeme ZOO. Chováme savce, ptáky, plazy, obojživelníky, ryby i bezobratlé živočichy. Zřizujeme ochranářské projekty, zvířata je možno adoptovat.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1531227
Ústí nad Labem, Krásné Březno

Podkrušnohorský zoopark Chomutov

Zoopark je specializován na chov zvířat pocházejících z oblasti palearktu, zahrnující území Eurasie a severní Afriky. Pozorovat můžete více než 160 druhů zvířat o 1000 jedincích, mezi kterými je 14 ohrožených druhů zařazených do Evropských záchranných programů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1531186
Chomutov

ZOO Dvorec - Chov zlatých a bílých tygrů, primát

Provoz zoologické zahrady. Chov zlatých a bílých tygrů, primátů či afrických a asijských kopytníků. Chováme také velké kočkovité šelmy: lvy, tygry, levharty, dále psovité šelmy: šakaly a vlky a z malých šelem zde můžete vidět rysy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1531076
Borovany

Dvorní zookoutek U Pipinga, z.s.

Cílem spolku je ochrana a chov domácích, exotických i divokých zvířat včetně ohrožených druhů, podpora genofondu ohrožených druhů. Ochrana přírody a krajiny. Nabízíme environmentální vzdělávání. Výtěžek jde na podporu zvířat v zookoutku. Chováme 310 zvířat 40 druhů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1531024
Jaroměřice nad Rokytnou, Popovice

Zoologická a botanická zahrada města Plzně

Zahrada představuje rostliny a živočichy na ploše 21 hektarů. Poskytujeme možnost využití ZOO vláčku. Zajišťujeme komentovaná krmení a prezentace zvířat jako jsou tučňáci, plazi, nosorožci, žirafy, hroši a šimpanzi. Zakoupíte zde suvenýry, pohlednice, pexesa a trička.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1530854
Plzeň, Severní Předměstí

Zoo Děčín

Provozování zoologické zahrady s chovem přibližně 450 kusů zvířat ve více než 150 druzích. Poskytujeme adopci zvířat a komentované krmení. Provozujeme zooškolku a občerstvení. Kdispozici je dětský areál s průlezovým hradem a opičí lanovou dráhou a horolezeckou stěnou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1530761
Děčín IV-Podmokly

Zoo Ohrada Hluboká nad Vltavou

Zoologická zahrada se specializuje na zvířata Evropy a klimaticky mírné části Asie, zejména na druhy fauny České republiky. Nechybí ani představitelé drobnějších druhů zvířat z jiných kontinentů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1530747
Hluboká nad Vltavou

ZOO PARK, Vyškov

Zoopark je zaměřen na chov primitivních druhů a plemen domácích i hospodářských zvířat z celého světa (savci, ptáci, plazi, ryby). Součástí je DinoPark s 4D kinem a hvězdárnou. Možnost pohladit si některá zvířata.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1530704
Vyškov-Město

ZOOPARK Zelčín

Provozujeme zoopark. Nabízíme výuku jízdy na koních a ustájení koní.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1530600
Hořín, Zelčín 1
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|