Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Diskotéky | E-shopy, weby | Jezdectví | Lety balonem | Plavecké bazény | ZOO

Jezdecký klub U Juráška Mořkov

Jezdecký klub se nachází v krásné přírodě Beskyd. Nabízíme výcvik dětí v jízdě na koni, pořádáme tábory, víkendová soustředění a další. Pokročilejší jezdci si mohou vyjet na koni do okolí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1526899
Mořkov

Farma Ptýrov - kurzy jízdy na koních

Nabízíme kurzy jízdy na koních. Skokový a drezurní výcvik koní a jezdců. Krátkodobé a dlouhodobé ustájení koní. Pronájem kryté jezdecké haly.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1526815
Ptýrov 25

Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha, Velká Chuchle

Škola vychovávající ve 3 a 4 letém studiu odborníky v oblasti chovu koní a dostizích: Jezdec a chovatel koní, Chovatelství, nástavbové studium Trenérství, vše se zaměřením na dostihový sport. Vzdělávací kurz zaměřený na koně. Studium bez školného.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1526750
Praha, Velká Chuchle
Sponzorované odkazy:

Jezdecká škola Uherčice

Nabízíme sportovní a rekreační vyžití v našem areálu. K dispozici krytá jezdecká hala o rozloze 18 x 60 metrů. Poskytujeme ustájení, tréninky, poradenství, výuku jízdy na koni a jezdeckou turistiku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1526647
Uherčice

JK Epona Praha - jezdecký klub

Provozujeme jezdecký klub, který se zabývá drezúrou a parkurovým skákáním. Součástí areálu je ustájení pro 45 koní, dvě jízdárny, drezurní obdélník a lonžovací kruh. K dispozici jsou dvě klubovny, tři šatny, sprchy a WC.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1521139
Praha, Komořany

Farma Hrádek - ustájení koní, výcvik v jezdecké škole

Nabízíme ustájení koní, výcvik v jezdecké škole a tábory s výukou jízdy na koni. K dispozici jsou tři jízdárny, 2 haly, kruhovka, vytápěné sedlovny, klubovna, mycí box, prostorné výběhy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1283594
Mratín

HIPOCENTRUM KORYČANY, v.o.s. Jezdectví, jízda na koni, jezdecké potřeby

Provozujeme sportovní areál. Nabízíme pobyty v přírodním parku Chříby: tábory s ježděním na koni, angličtinou i keramikou, školy v přírodě, školní výlety, firemní akce, jezdecké kurzy, pobytové programy, cykloturistika, agroturistika.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 952882
Koryčany

DVŮR BORČICE - Výcvik, jezdecká škola

Ekologická farma na chov koní pro rekreační a sportovní účely. Pořádání letních dětských táborů s jezdeckými kurzy. Prázdninové pobyty, víkendy pro jednotlivce i skupiny.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 920083
Všeň 28

Jezdecký areál ALBA Galant s.r.o.

Zajišťujeme profesionální ustájení koní v areálu jízdárny v Krkonoších. Mezi naše služby patří nabídka výcviku jízdy na koni pro začátečníky i pokročilé a vyjížděk na koních do přírody pro pokročilé jezdce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 689093
Lánov

Farma Moulisových Milínov - rekreační ježdění, vyjížďky do přírody, ustájení koní

Provoz jezdeckého oddílu. Nabízíme rekreační ježdění, vyjížďky do přírody a pastevní ustájení koní. Pořádáme jezdecké kurzy pro děti i dospělé, jezdecké závody a připravujeme jezdce na ZZVJ. Ti nejmenší se mohou povozit na hodných ponících.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 688848
Milínov 23
Sponzorované odkazy:

Jezdecké potřeby - Pavel Vachutka

Nabízíme jezdecké potřeby a veškerý sortiment pro jezdce i koně. Zásilková, servisní a poradenská služba. Spolupracujeme s firmami Kentaur, Reitsport, Neumeister, Loesdau, Kingsland, Ekkia, Equiline či HKM. Poradíme při nákupu, výcviku a prodeji koní.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40494
Staré Hradiště

Jezdecký areál Trnová

Zprostředkujeme pronájem školních koní ať už na občasnou vyjížďku nebo za účelem systematického výcviku. Nabízíme ustájení a výcvik soukromých koní. Zajišťujeme vodění dětí na koních nebo ponících, výuku začátečníků na lonžovacím kruhu nebo osvětlené jízdárně i hale.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40491
Trnová

Ranč Polom

Provozujeme koňský ranč, jezdecký oddíl, tábory s výukou jízdy na koni. Zabýváme se chovem koní a agroturistikou. K dispozici je 16 koní. Chováme koně plemene Hafling a Appaloosa.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40487
Rajnochovice

Jízdárna Vitality

Provozujeme stáj zaměřenou na volnočasové aktivity dětí a mládeže prostřednictvím jezdeckého klubu. Nabízíme výukové lekce jízdy na koni, hipoterapii, speciální vyjížďkové akce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 905
Bystřice

Jezdectví Monika Beková

Jízda na koních a oslících. Ježdění na oslících po trasách různých obtížností a délky, vhodné pro děti již od 3 let. Pro větší děti možnost samostatného ježdění. Pro děti od 12 let nabízíme i jízdu na koni.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 904
Hradec Králové, Slezské Předměstí
|< < 1 2