Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Diskotéky | E-shopy, weby | Jezdectví | Lety balonem | Plavecké bazény | ZOO

Vyhlídkové lety balónem - Radost z létaní

Let balonem je radost, kterou můžete věnovat jako dárek. Nabízíme vyhlídkové lety balonem, balonové ukázky pro firmy nebo pořadatele veřejných akcí, reklamní lety balonem, výcvik pilotů, prodej a servis balonů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1528021
Vysoký Újezd, Kozolupy

PROMO - AIR, s.r.o. Lety balonem - vyhlídkové lety

Nabídka vyhlídkového letu balónem pro jednotlivce i skupiny čítající až 7 osob. Provozujeme 10 horkovzdušných balónů po celé ČR v atraktivních lokalitách.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1527914
Plav 154

BALONCZ vyhlídkové lety

Nabízíme vyhlídkové lety a reklamní lety horkovzdušným balónem. Zaměřujeme se na organizaci společenských a sportovních akcí s využitím balónů. Pronájem a provoz reklamních balónů. Zabýváme se i reprezentací ČR na mezinárodních akcích.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1527890
Brno, Žabovřesky
Sponzorované odkazy:

Madair s.r.o Lety balonem - vyhlídkové lety

Nabízíme vyhlídkové lety horkovzdušným balonem, vyhlídkové lety po celé ČR. Přijedeme a poletíme horkovzdušným balonem přes Vaše oblíbená místa. Dárkové poukazy na letenky - originální dárek k narozeninám, na Vánoce. Svatba přímo v koši horkovzdušného balonu. Možnost fakturace reklamy pro firmy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1527637
Brno, Černá Pole

Fly Up Adventures s.r.o. Lety balonem - vyhlídkové lety

Nabízíme vyhlídkové lety balónem s tradicí a zkušenostmi, velký výběr startovních destinací. Lety na přání. Firemní nebo narozeninové party s lety upoutaným balonem. Dárkové vouchery. Reklamní akce a nesení propagačních bannerů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1283846
Praha, Radotín

Do nebes - Lety balonem, vyhlídkové lety

Nabízíme vyhlídkové lety balónem ve východních Čechách, let balónem pro dva, nebo také svatební let balónem. Prodáváme lety balónem jako dárek. Pro start je možné zvolit Hradec Králové, Náchod, Trutnov, Rychnov, Ústí nad Orlicí, nebo třeba Jičín.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 952995
Česká Skalice

Viktoria vzduchoplavební, spol. s r.o.

Let balonem jako za starých časů. Prožijete romantiku počátků vzduchoplavby ve stylovém balónu Viktoria. Nabízíme vyhlídkové lety balónem v Brně, Blansku, Boskovicích či na Pálavě, na přání i jinde v ČR. Rádi nabídneme též dárkové letenky, soukromé lety dle vašeho přání či zpestření firemních akcí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 920203
Brno, Husovice

JARO BALONY - Lety balonem, vyhlídkové lety

Nabízíme vyhlídkové lety horkovzdušným balónem pro jednotlivce i skupiny. Pronajímáme reklamní plochu na balónech. Let balónem nabízíme v malých a středních balónech od 2 do 9 osob. Vyhlídkové lety poskytuje po celé Moravě, východních Čechách a Karlštejně.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 689746
Olomouc

LETY BALONEM Chotilsko - vyhlídkové lety horkovzdušným balónem

Nabízíme vyhlídkové lety horkovzdušným balónem pro jednotlivce i skupiny. Pronajímáme reklamní plochu na balónech. Provádíme výcvik pilotů horkovzdušných balónů. Prodáváme dárkové letenky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 689481
Chotilsko 14

Balonklub Chrudim, s.r.o.

Nabízíme lety balónem, vyhlídkové lety, balónové lety, let s reklamou na koši nebo na obalu balónu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40500
Chrudim I
Sponzorované odkazy:

Svatopluk Kuča

Nabízíme reklamní a vyhlídkové lety horkovzdušným balonem pro jednotlivce, rodiny i pro firemní akce. Prodáváme dárkové poukazy na let balonem. Pronajímáme reklamní plochu pro létající reklamu. Dále nabízím lety balónem a let balónem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40498
Radslavice

Hoši v koši s.r.o.

Vyhlídkové a reklamní lety horkovzdušnými balóny převážně v Českém ráji, na Liberecku a po domluvě kdekoliv po celé ČR. Letenky pro jednotlivce i soukromé lety s možností výběru místa startu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40496
Albrechtice u Frýdlantu

CHADBALON

Nabízíme vyhlídkové lety horkovzdušným balónem pro jednotlivce, páry i firmy po celé ČR. Zajišťujeme také reklamní, výsadkové a filmové lety. On-line prodej poukazů na vyhlídkové lety v pasažérském koši pro 8 cestujících a pilota nebo ve VIP koši pro 2 až 3 osoby a pilota, doba letu 60 - 90 minut.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 910
Praha, Záběhlice

BALONY.EU, s.r.o.

Nabízíme vyhlídkové lety balónem v celé ČR. Provozujeme BalonCentrum s vlastním penzionem a restaurací. V provozu 10 balónů od menších balónů pro 2 pasažéry až po velký balón pro 16 osob + 1 pilot + 1 stevardka.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 908
Břestek
|< < 1 2