Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Diskotéky | E-shopy, weby | Jezdectví | Lety balonem | Plavecké bazény | ZOO

Aquaworld Lipno

Provoz aquaparku s plaveckým bazénem, vířivkou, vodní skluzavkou, bazénem s protiproudem a hopsáriem vybaveným prolézačkami, skluzavkami i nafukovacími atrakcemi pro děti. K dispozici jsou finské sauny a masérské služby. Pro handicapované osoby je tu bezbariérový přístup s bazénovým zvedákem Delfín.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1529446
Lipno nad Vltavou 86

Aquapark Špindlerův Mlýn

Celoroční provoz aquaparku s tobogány, vířivkami, vodní párou, divokou řekou, saunou a masážemi. Možnost vlastního ubytování a parkoviště. K dispozici je občerstvení v bufetu. Nabídka wellness balíčků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1529358
Špindlerův Mlýn 300

Bazény, tobogán, vířivka SEPETNÁ - Relaxcentrum na Sepetné

Provozujeme relaxační centrum. K dispozici je krytý nerezový bazén, vířivka, parní kabina, finská saunu, solárium a bowling. Nabízíme možnost využít tělocvičnu se dvěma kurty na badminton, horolezeckou stěnu, trenažér sportů a krytý tobogán. Poskytujeme masáže a ozdravné techniky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1529278
Ostravice 956
Sponzorované odkazy:

Aquacentrum Agricola - bazény, tobogán, vířivka, sauny, pára, plavecké kurzy

Provozujeme aquacentrum se saunou. Plavecké bazény - bazény, tobogán, vířivka, sauny, pára, plavecké kurzy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1529191
Jáchymov

Aquapalace Praha - bazény, tobogán, vířivka, sauny, pára, plavecké kurzy

Provozujeme aquapark s vodními atrakcemi, restauracemi a bary i dětským koutkem. K dispozici je možnost využít rehabilitačních procedur, masáží, kosmetických služeb, manikúry a pedikúry či balneoterapie. Součástí aquaparku jsou sauny. Poskytujeme kurzy plavání a potápění.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1528969
Čestlice

Bazén INCHEBA PRAHA - tobogán, vířivka, sauny, pára, plavecké kurzy

Provozujeme 25 metrový krytý bazén. K dispozici máme 6 plaveckých drah, páru pro ženy a muže. V těsné blízkosti je placené parkoviště. Plavecké bazény - bazény, tobogán, vířivka, sauny, pára, plavecké kurzy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1284177
Praha, Bubeneč

Aqua Sport Club - bazény, tobogán, vířivka, sauny, pára

Nabízíme kurzy plavání dětí od 6 měsíců i dospělých, rodinné plavání, dětské oslavy, cvičení ve vodě, v tělocvičně i venku. K dispozici máme 4 nerezové bazény, 25m bazén, víceúčelový bazén, brouzdaliště, tobogán, aroma a finskou saunu a parní lázeň. V létě pořádáme příměstské plavecké kempy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 953101
Praha

Infinit Maximus wellness - fresh bary, slunná louka a terasy

Ojedinělé wellness se 4 venkovními a vnitřními termálními bazény a saunový svět s 12 druhy venkovních a vnitřních saun uprostřed přírody. Ochlazovny (jezírko, ledové bazénky), venkovní a vnitřní relaxační místnosti, fresh bary, slunná louka a terasy. V nabídce jsou privátní koupele, masáže, fitness.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 920299
Brno, Kníničky

TEPVOS, spol. s r.o. tobogán, vířivka, sauny, pára, plavecké kurzy

Provozujeme krytý plavecký bazén s letní terasou. Nabízíme aquazorbing, curling na koberci, parní kabiny, infrakabinu, solární louku, solárium a vibra systém.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 690084
Ústí nad Orlicí

Vodní a saunový svět Praha, Libeň

Vodní a saunový areál nabízí plavecký a relaxační bazén, whirpool, kojenecký bazén, zážitkové chrliče a vodní trysky. V saunovém světě se nachází finská, tropická, selská, medová a finská krbová sauna, ochlazovací bazének, venkovní terasa, odpočívárny, bary.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 689963
Praha, Libeň
Sponzorované odkazy:

Plavecký bazén Hradec Králové

Plavecký bazén o délce 50m nabízí sportovní vyžití, odpočinkové a kondiční plavání. K dispozici dětský bazének, parní oddělení, stánek s občerstvením. Možnost využití aquaparku s tobogánem, vlnobitím a dalšími atrakcemi.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40506
Hradec Králové

Sportovní centrum Jilemnice

Provozujeme plavecký bazén, saunu, masáže, plaveckou školu, plavání kojenců, aquaaerobik, fotbalový stadion, atletickou dráhu, hřiště s umělou trávou, tenisové kurty, víceúčelovou sportovní halu. Nabízíme pronájmy sportovišť, sportovní soustředění.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40504
Jilemnice

Krytý bazén Valašské Meziříčí

Provoz aquaparku a plaveckého bazénu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40502
Valašské Meziříčí

KV Arena s.r.o. - bazén, whirlpool, výukový bazének, tobogán, pára, sauna

Bazénové centrum v areálu multifunkční arény je vybaveno moderní technologií a spoustou atrakcí. Nachází se zde plavecký bazén dlouhý 25m s šesti plaveckými dráhami a relaxační částí, whirlpool, výukový bazének, tobogán, pára, sauna a infrasauna. Jako doplňkové služby zde naleznete kavárnu a masáže.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 914
Karlovy Vary

Aqua centrum Jičín

Aquapark - bazény, tobogán, vířivka, sauny, pára, plavecké kurzy. Sportcentrum nabízí sportovní haly, fotbalová hřiště, atletické dráhy, kurty. Sportovní areál je vhodný pro soustředění, turnaje. Možnost zajištění ubytování a stravování.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 912
Jičín, Valdické Předměstí
|< < 1 2