Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Diskotéky | E-shopy, weby | Jezdectví | Lety balonem | Plavecké bazény | ZOO

Zoo Děčín

Provozování zoologické zahrady s chovem přibližně 450 kusů zvířat ve více než 150 druzích. Poskytujeme adopci zvířat a komentované krmení. Provozujeme zooškolku a občerstvení. Kdispozici je dětský areál s průlezovým hradem a opičí lanovou dráhou a horolezeckou stěnou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1530761
Děčín IV-Podmokly

Zoo Ohrada Hluboká nad Vltavou

Zoologická zahrada se specializuje na zvířata Evropy a klimaticky mírné části Asie, zejména na druhy fauny České republiky. Nechybí ani představitelé drobnějších druhů zvířat z jiných kontinentů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1530747
Hluboká nad Vltavou

ZOO PARK, Vyškov

Zoopark je zaměřen na chov primitivních druhů a plemen domácích i hospodářských zvířat z celého světa (savci, ptáci, plazi, ryby). Součástí je DinoPark s 4D kinem a hvězdárnou. Možnost pohladit si některá zvířata.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1530704
Vyškov-Město
Sponzorované odkazy:

ZOOPARK Zelčín

Provozujeme zoopark. Nabízíme výuku jízdy na koních a ustájení koní.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1530600
Hořín, Zelčín 1

Statek Svojetice - Dolton Ranch s.r.o.

Statek se nachází na návsi ve Svojeticích na okraji Voděradských Bučin. Areál nabízí minizoo, kavárnu se zahradou pro děti, ubytování, dětský koutek, solnou jeskyni, ustájení koní a jízdu na koni. Pořádáme výlety pro školy. Specializujeme se na terapeutické pobyty. Pozemky u statku nově k prodeji.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1530511
Svojetice

ZOO a zámek Zlín - Lešná

Provozujeme ZOO na ploše téměř 50 hektarů expozičních ploch a chováme kolem 210 druhů zvířat. Spatříte u nás slony, žirafy, nosorožce, zebry, opice, pandy, tygry, lachtany a další. V areálu lze také spatřit zámek Lešná kde se natáčel film Spadla z nebe. Organizujeme příměstské tábory.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1284420
Zlín, Štípa

Zologická zahrada Motýlí dům - ZOO Karlovy Vary

Motýlí dům je vzácná příležitost pro fotografování a jisté potěšení pro návštěvníky všech věkových kategorií. Můžete sledovat všechna stádia jejich vývoje v jejich přirozeném prostředí - od vajíčka přes housenku a kuklu až v motýla.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 953192
Karlovy Vary

Mini ZOO Brčálník Železná Ruda

Provozujeme dětskou minizoo, kde mají své útočiště kamerunské ovce a kozy, divoká prasata. Další služby: Wi-Fi, Dětský koutek, Parkoviště.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 920401
Železná Ruda, Hojsova Stráž

Mořský svět Praha, Bubeneč - žraloci, krokodýli, murény, perutýni, hvězdice

Provozujeme mořské akvárium. K vidění jsou žraloci, krokodýli, murény, perutýni, hvězdice, barakudy, želvy karety a ryby. Disponujeme interaktivní podlahovou projekcí. Pořádáme soutěže i kulturní a společenské akce. Zajišťujeme prohlídky pro jednotlivce, školy i pro firmy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 690524
Praha, Bubeneč

ZOO Dvůr Králové, a.s.

Provoz zoologické zahrady, která se specializuje na chov afrických zvířat. Zajišťujeme projížďky po safari, ekologické vzdělávací programy, firemní akce. Nabízíme unikátní kolekce afrických zvířat, tropické pavilony, ptačí a vodní svět, lidoopi, šelmy, sloni.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 690361
Dvůr Králové nad Labem
Sponzorované odkazy:

Zoologická zahrada Olomouc

Naše zoo je umístěná v krásných lesích v blízkosti krajského města a dostupná MHD. Chová na 1600 kusů zvířat v 401 druzích. Nabízí možnost prohlídky mnoha vzácných druhů zvířat v pěti pavilonech, jízdu vláčkem nebo 32 metrů vysokou vyhlídkovou věž.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40512
Olomouc, Svatý Kopeček

Zoologická zahrada Hodonín

Provoz zologické zahrady. Chováníme domácí i exotická zvířata. Součástí zahrady jsou také dětská hřiště, prodejny suvenýrů, bufety a dvorek s domácími zvířaty. Zákaz vstupu se psy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40510
Hodonín

Zoologická zahrada hlavního města Prahy

Provozujeme zoologickou zahradu. Chováme savce, ptáky, plazy, obojživelníky, ryby i bezobratlé živočichy. Zřizujeme ochranářské projekty, zvířata je možno adoptovat.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40508
Praha, Troja

Krokodýlí ZOO Protivín

Naše zoologická zahrada se specializuje na chov krokodýlů, aligátorů, kajmanů a gaviálů, kterých u nás můžete vidět 22 druhů. Víkendy v Krokodýlí ZOO - krmení zvířat a focení se s mláďaty. Výborný tip na výlet.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 918
Protivín

ZOO PARK Doksy

Drezura bílých lvů, fotografování s mláďaty bílého lva a bílého tygra, jízda na velbloudech, ponících a koních, vlastní parkoviště a chutné občerstvení. Pro děti máme připravený kolotoč. Některá zvířátka (velbloudi, poníci, lamy, kamerunské kozy) k prodeji.
|< < 1 2